Wobi

Trucks Tuning

O nas

Nasza firma

Oferta firmy WOBI Sp z o.o. skierowana jest do szerokiej gamy odbiorców związanych z motoryzacją i samochodami ciężarowymi.Od właścicieli firm transportowych do posiadaczy prywatnych pojazdów. Oferujemy kompleksową przebudowę i naprawę ciągników siodłowych oraz naczep pod względem mechanicznym, lakierniczym, uszlachetnienia wnętrza kabiny oraz doposażenia tuningowego jak również i użytkowego. W kategorii wyrobów dla motoryzacji oferujemy m.in. orurowania, rury wydechowe, halogeny, sygnały świetlne, trąby oraz inne akcesoria samochodowe. Swoją ofertę kierujemy głównie do posiadaczy samochodów ciężarowych, choć posiadamy również sporą ilość realizacji dla samochodów terenowych.Każda współpraca jest dla nas ważna i cenna. Naszym celem jest budowanie długotrwałych, partnerskich relacji przynoszących korzyści każdej ze stron.

Oświetlenie

Oferujemy oświetlenie dosatkowe: obrysowe, korony z oświetleniem, "pałki" i naszej produkcji profile lampowe z markowym oświetleniem które wyróżni ciężarówkę w tłumie.


Wydechy i nakładki ozdobne

Projektujemy i wykonujemy elementy układu wydechowego takie jak ozdobne końcówki wydechu, kominy obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Nasz wydech upiększy każdą ciężarówkę.

Nakładki - listwy ozdobne ze stali nierdzewnej z oświetleniem obrysowym naszej produkcji wykonujemy według życzenia Klienta.

Wykonamy każdy projekt!


nasze adresy


WOBI Sp. z o.o.
Narutowicza 122, 44-310 Radlin

ZAKŁAD PRODUKCYJNY
ul. Przemysłowa 5, 44-266 Świerklany

Email


informacje handlowe projekty i wykonanie

telefon


informacje handlowe projekty i wykonanie

+48 691 607 502